Komisyonlar


Meclis Başkanı

Dt.Ahmet ATAÇ

Meclis 1. Başkan Vekili

Erdoğan ERDOĞMUŞ (CHP)

Meclis 2. Başkan Vekili

Nuray AKÇASOY (CHP)

Divan Katibi

Asil Üye - Nazan ERŞAHİN (CHP)
Yedek Üye - Turgut DOĞANDOR (CHP)

Divan Katibi

Asil Üye - H. Canan ADLIM (CHP)
Yedek Üye - Ahmet İLKER (CHP)

Plan Bütçe Komisyonu

Fikriye GÜVEN ZAPTİYE (CHP)
Ahmet İLKER (CHP)
Meliha ÇELİK (CHP)
Emre AYDIN (AKP)
Mehmet GÜNDOĞAN (AKP)

Encümen Üyeleri

Fikriye GÜVEN ZAPTİYE (CHP)
Zeynep ÇETİN (CHP)
Seyfettin ÇALIŞKAN (CHP)

İmar Komisyonu

Erdoğan ERDOĞMUŞ (CHP)
Hasan ÜNAL (CHP)
H.Canan ADLIM (CHP)
Ali İNCİ (AKP)
Neşe KARADEMİR (AKP)

Eğitim Komisyonu

Fatma Banu KURT (CHP)
Mustafa ÖNDER (CHP)
Şenel ALTUN (İP)
Mustafa KAVAS (AKP)
Zuhal SEZGİN (AKP)

Yönetmelik Komisyonu

Nuray AKÇASOY (CHP)
Ahmet VURAL (CHP)
Turgut DOĞANDOR (CHP)
Orhan DURMUŞ (AKP)
Erkan KOCA (AKP)

İçkili Yerler Bölgesi Belirleme Komisyonu

İbrahim KÖKDERE (CHP)
Hasan TUTUCU (CHP)
Hasan Hüseyin BOLAT (CHP)
Ali İNCİ (AKP)
Mustafa GÜLERYÜZ (AKP)

Pazaryerleri Komisyonu

Yaşar TEPEKAYA (CHP)
Hasan TUTUCU (CHP)
İbrahim KÖKDERE (CHP)
Orhan DURMUŞ (AKP)
Mustafa BİRSEN (AKP)

Hukuk Komisyonu

Turgut DOĞANDOR (CHP)
Nuray AKÇASOY (CHP)
Ahmet VURAL (CHP)
Fatih ÖZATA (AKP)
Mustafa GÜLERYÜZ (AKP)

Sanat Kültür Spor Komisyonu

Fatma Banu KURT (CHP)
Mustafa COŞU (CHP)
Nazan ERŞAHİN (CHP)
Burhan ÇİFTER (AKP)
Fatih ÖZATA (AKP)

Esnaf ve Zanaatkârlar Komisyonu

Niyazi ÇETİN (CHP)
Nazan ERŞAHİN (CHP)
Yaşar TEPEKAYA (CHP)
Mustafa BİRSEN (AKP)
Burhan ÇİFTER (AKP)

Sağlık Çevre Komisyonu

Nuray AKÇASOY (CHP)
Zehra ZEYDAN (CHP)
Meliha ÇELİK (CHP)
Mehmet GÜNDOĞAN (AKP)
Mustafa KAVAS (AKP)

Kadın - Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu

Nuray AKÇASOY (CHP)
H. Canan ADLIM (CHP)
Ahmet VURAL (CHP)
Neşe KARADEMİR (AKP)
Zuhal SEZGİN (AKP)

Afet ve Salgın Has. Önleme Komisyonu

Ahmet İLKER (CHP)
Meliha ÇELİK (CHP)
Şenel ALTUN (İP)
Zuhal SEZGİN (AKP)
Ali İNCİ (AKP)

Tarihi Kentler Birliği

Nuray AKÇASOY (CHP)
Erdoğan AYDOĞMUŞ (CHP)

Sağlıklı Kentler Birliği

Nazan ERŞAHİN (CHP)
Fatma Banu KURT (CHP)
Mustafa ÖNDER (CHP)
H. Canan ADLIM (CHP)

İsim Belirleme Komisyonu

Hasan ÜNAL (CHP)
Zehra ZEYDAN (CHP)
Mustafa ÖNDER (CHP)
Erkan KOCA (AKP)
Emre AYDIN (AKP)

Başa Dön