ÇOCUKLARIN KARNE HEYECANI


Tepebaşı Belediyesi Canan-Şükran Şeker ve Aşağı Söğütönü Erken Çocukluk Eğitim Merkezi öğrencileri, sona eren 2021-2022 eğitim-öğretim yılını kutladı. Mezun olan minikler, birbirinden renkli elbiseleri ile gösteriler yaparak, mezuniyet töreninde neşe saçtı.

Tepebaşı Belediyesi’nin Fatih Mahallesi’ndeki Canan-Şükran Şeker ve Melih Savaş Yaşam Köyü’nde hizmet veren Aşağı Söğütönü Erken Çocukluk Eğitim Merkezi’nde mezuniyet töreni düzenlendi.

2021-2022 eğitim-öğretim yılı kapanış törenine, Aşağı Söğütönü Erken Çocukluk Eğitim Merkezi öğrencileri, karne alan çocuklar, veliler ve merkez yetkilileri katıldı. Canan-Şükran Şeker Erken Çocukluk Eğitim Merkezi’nde de mezuniyet sevinci yaşadı. Programlarda çocukların gruplar halinde gerçekleştirdiği gösteriler, renkli görüntülere sahne oldu. Çocuklar, mezuniyet belgelerini ve karnelerini alkışlar eşliğinde aldı.

Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Nuray Çayır da Erken Çocukluk Eğitim Merkezi’ndeki törene katılarak öğrenci ve velileri tebrik etti. Veliler de Tepebaşı Belediyesi’nin Erken Çocukluk Eğitim Merkezi’nden çok memnun kaldıklarını belirterek teşekkür etti.

 

iletişim Adres


Tepebaşı Belediyesi
Hizmet Binası

Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. No:84
Tepebaşı / Eskişehir
0 (222) 211 40 00 0 (222) 320 88 88 bilgi@tepebasi.bel.tr

Rakamlarla Tepebaşı

Başa Dön