Fatih Belde Evi


Fatih Belde Evi

2018 yılının Temmuz ayında faaliyete geçen Fatih Belde Evi yetişkin kadın ve çocuklara bir adet çok amaçlı salon, bir adet derslik ve bir adet spor salonu ile hizmet vermektedir. Ücretsiz verilen kursların yanı sıra atölyeler, sergiler, seminerler ve geziler düzenlenmektedir. Fatih Belde Evi?nin verilen eğitimlerle amacı kursiyerlerin duygu düşüncelerini aktarıp yeteneklerini geliştirmelerini sağlamak, farklı bakış açıları kazandırmak, kişisel, fiziksel, zihinsel açıdan daha sağlıklı bir yaşam için hayatlarında spor anlayışının oluşturulması, paylaşmayı hatırlayarak sosyalleşerek el becerilerinin geliştirilmesi ve aile bütçelerine katkı sağlayıp özgüven kazanmalarını sağlamaktır.

Faaliyete geçtiğinden bu yana çocuklar için resim, jimnastik, ingilizce, kukla atölyesi, çocuk yogası dersleri, kadınlar için keçe yapımı, kişisel cilt bakımı, iğne oyası, takı yapımı, pilates ve zumba dersleri verilmiştir. 559 yetişkin kadın ve çocuk bu kurslardan faydalanmıştır. Kadınlarımız aynı zamanda Hanımeli Sokağına yönlendirilerek orada ürünlerini sergileyip satma imkanı bulmuştur.

Fatih Belde Evi hedeflerine ulaşmak her seferinde daha fazla insanın hayatına dokunabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Verilen Kurslar

İletişim Adres


Fatih Mahallesi Mertkan Sokak A-B Blok No:6 Tepebaşı/Eskişehir 0 222 321 31 98
Başa Dön