Atatürk

KOMİSYONLAR

vizyon

Meclis Başkanı

Dt. Ahmet ATAÇ

Meclis 1. Başkan Vekili

Erdoğan ERDOĞMUŞ (CHP)

Meclis 2. Başkan Vekili

Mete YILMAZ (CHP)

Divan Katibi

Asil Üye - Ahmet İlker (CHP)
Yedek Üye - Nazan ERŞAHİN (CHP)

Divan Katibi

Asil Üye - H. Canan ADLIM (CHP)
Yedek Üye - F. Rabia AY(CHP)

Plan Bütçe Komisyonu

Yrd. Doç. Dr. Erkan UÇKAN (CHP), Nazan ERŞAHİN (CHP), Niyazi ÇETİN (CHP), Onur OSKAY (AKP), Orhan DURMUŞ (AKP)

Encümen Üyeleri

Jale Nur SÜLLÜ (CHP), H.Canan ADLIM (CHP), İbrahim KÖKDERE (CHP)

İmar Komisyonu

Erdoğan ERDOĞMUŞ (CHP), Metin GÜNDOĞDU (CHP), Mukaddes H. YILMAZ (CHP), Tuncer KÖKÜER (AKP), Fatih DÜŞ (AKP)

Denetim Komisyonu

Ahmet İLKER (CHP), Abdülkadir ADAR (CHP), Orhan DURMUŞ (AKP)

Eğitim Komisyonu

Metin GÜNDOĞDU (CHP), Serdar Taci ZENGİN (AKP), Nazan ERŞAHİN (CHP), Prof. Dr. Nermin GENCE (AKP), Sami AYDOĞDU (AKP)

Yönetmelik Komisyonu

Nuray AKÇASOY (CHP), Turgut DOĞANDOR (CHP), Serdar Taci ZENGİN (AKP), Zihni ÇALIŞKAN (AKP), Ahmet SİVRİ (AKP)

İçkili Yerler Bölgesi Belirleme Komisyonu

H. Ersen YENİCELİ (CHP), Yaşar TEPEKAYA (CHP), Hasan TUTUCU (CHP), Aydan ÜNLÜOĞLU (AKP), Serhan ARIMAN (AKP)

Pazaryerleri Komisyonu

Yaşar TEPEKAYA (CHP), Metin GÜNDOĞDU (CHP), Hasan TUTUCU (CHP), Mümin ESENOĞLU (AKP), Sami AYDOĞDU (AKP)

Hukuk Komisyonu

Jale Nur SÜLLÜ(CHP), Turgut DOĞANDOR (CHP), Eyyüp YILMAZ (MHP), Zihni ÇALIŞKAN (AKP), Ali KARADEMİR (AKP)

Sanat Kültür Spor Kom.

Mete YILMAZ (CHP), İbrahim KÖKDERE (CHP), Abdullah SARGIN (CHP), Ayhan ÜNLÜOĞLU (AKP), Onur AKSOY (AKP)

Esnaf ve Zanaatkârlar Komisyonu

Zeynep ÇETİN (CHP), Abdullah SARGIN (CHP), Eyyüp YILMAZ (MHP), Ahmet SİVRİ (AKP), Mümin ESENOĞLU (AKP)

Sağlık Çevre Komisyonu

Nuray AKÇASOY (CHP), Zeynep ÇETİN (CHP), Fatma Rabia AY (CHP), Mustafa ÖNDER(AKP), Ahmet SİVRİ (AKP)

Kadın - Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu

Nuray AKÇASOY (CHP), Zeynep ÇETİN (CHP), Turgut DOĞANDOR (CHP), Prof. Dr. Nermin GENCE (AKP), Aydan ÜNLÜOĞLU (AKP)

İç Anadolu Belediyeler Birliği

Dt.Ahmet ATAÇ, Erdoğan ERDOĞMUŞ (CHP), Ahmet İLKER (CHP), Abdullah SARGIN (CHP), Metin GÜNDOĞDU (CHP / Yedek), İbrahim KÖKDERE (CHP / Yedek)

Tarihi Kentler Birliği

Dt.Ahmet ATAÇ, Yrd. Doç. Dr. Erkan UÇKAN (CHP), Erdoğan ERDOĞMUŞ (CHP / Yedek)

Sağlıklı Kentler Bİrliği

F. Rabia AY (CHP), Turgut DOĞANDOR (CHP), Nazan ERŞAHİN (CHP / Yedek), H. Canan ADLIM (CHP / Yedek)

İsim Belirleme Komisyonu

Turgut DOĞANDOR (CHP), Abdullah SARGIN (CHP), Hasan TUTUCU (CHP), Ahmet SİVRİ (AKP), Serhan ARIMAN (AKP)

SedefMedya
SehriKesfet