Atatürk

TEPEBAŞI BELEDİYESİ HABERLER

Haber Resim

FEN İŞLERİ'NDEN YOĞUN ÇAMLICA MESAİSİ

Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Çamlıca Mahallesi’nde yoğun mesai ile çalışıyor. Ekipler yeni yol açımının yanı sıra sokaklarda da asfalt yenileme ve bakım çalışması gerçekleştiriyor.

Yaz mevsimi boyunca görev alanı dahilinde yoğun bir çalışma sezonu geçiren Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Çamlıca Mahallesi’nde yeni yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Orgeneral Kıvrıkoğlu Caddesi ile Aktepe Caddesi arasında gerçekleştirilen yol yapım çalışmalarında, zemin düzleme işlemleri sona ermek üzere. Ekipler bu noktada yürüttüğü çalışmalarını hummalı bir biçimde devam ettirirken, açılacak yeni yol ile birlikte mahalle sakinlerinin daha sorunsuz bir ulaşıma kavuşması hedefleniyor.

Öte yandan ekipler Çamlıca Mahallesi’nde diğer sokaklarda da asfalt yenileme ve bakım çalışmalarını sürdürüyor. Yol bakım ve asfalt yenileme çalışmaları kapsamında son olarak Gök Sokak’ta deforme olmuş asfalt kazılarak, yenileme çalışmalarına geçildi.

Yetkililer, vatandaşların sorunsuz ulaşım hakkı için Fen İşleri Müdürlüğü olarak çalışmalara aralıksız devam edileceğini bildirdi.

Eklenme Tarihi: 14.07.2017

Haberle İlgili Fotograflar

SedefMedya
SehriKesfet