Atatürk

TEPEBAŞI BELEDİYESİ HABERLER

Haber Resim

BAŞKAN ATAÇ ÜÇ AYRI İFTARDA VATANDAŞLAR İLE BULUŞTU

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, sivil toplum kuruluşları tarafından düzenlenen iftar etkinliklerine katılarak, vatandaşların paylaşım sevincine ortak olmaya devam ediyor. Başkan Ataç son olarak 3 ayrı iftarda Eskişehirliler ile bir araya geldi.

Başkan Ataç; Kurtuluş Mahallesi, Aşağısöğütönü Mahallesi ve Kırmızıtoprak Mahallesi’nde gerçekleştirilen iftar etkinliklerine katıldı. İlk olarak Kurtuluş Mahallesi’nde Esnaf Kadir Poyraz tarafından düzenlenen iftara katılan Başkan Ataç, burada Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ile birlikte vatandaşlarla sohbet etti. Ardından Aşağısöğütönü Mahallesi’nde, Aşağısöğütönü Efeler Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği iftara katılan Ataç ve Çakırözer, burada da vatandaşların iftar sevincine ortak oldu.

Düzenlenen iki iftara Milletvekili Çakırözer ile katılan Başkan Ataç, son olarak Eskişehir’deki Gümüşhaneliler Derneği’nin iftarına katıldı. Kırmızıtoprak Mahallesi’nde vatandaşlara hitap eden Başkan Ataç davetten ötürü teşekkürlerini ileterek, “Buraya evime geliyormuşum gibi geldim. Tepebaşı Belediyesi olarak iftar programlarımız sürerken, vakit buldukça sizlerle birlikte olmaya gayret ediyorum. Burası bu akşam üçüncü kapım... Ailelerinizle birlikte barış içinde, sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmenizi diliyorum” dedi.

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ise kendilerini davet ettikleri için dernek yönetimine teşekkür ederek, “Herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum. Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin, hayırlısıyla bayrama erişmeyi nasip eylesin. Ne zaman kapınızı çalsam, büyük konukseverlik gördüm. Dostluğumuzun daha da artacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Vatandaşlarla iftar etkinliklerinde sohbet eden Başkan Ataç ve Milletvekili Çakırözer, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Eklenme Tarihi: 18.06.2017

Haberle İlgili Fotograflar

SedefMedya
SehriKesfet