TEDAVİ

Doğal Yaşam Merkezi, 3 adet muayene ve operasyon odası, görevli veteriner hekimler ve teknikerler ile sokakta yaşayan kedi ve köpeklerin sağlıklı bir hayat sürdürmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

Merkeze çeşitli nedenlerden ötürü yaralanmış, hastalanmış ve ya sakatlanmış halde gelen sokak kedi ve köpekler, imkanlar dahilinde iyileştirilerek sahiplendirilir ya da tekrar alındıkları yerlere bırakılırlar.


MİSYONUMUZ

"Sağlıklı Toplum ve Sağlıklı Çevre" hedefimize ulaşmak için insana, çevreye ve sokak hayvanlarına duyarlı bir biçimde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Vatandaşlarımızın beklentilerini karşılayabilmek üzere, modern yöntem ve uygulamalarla hizmet veriyoruz. Yasalarla bize verilen yetkiler çerçeve-sinde sokak hayvanlarından insanlara geçebilecek hastalıklarının önlenmesi amacıyla sokak hayvan-larının rehabilitasyonunu sağlıyoruz. "

VİZYONUMUZ

"Amacımız; yeterli teknik donanım ve eğitimli personel desteğiyle sağlayacağımız hizmetlerin kali-tesini artırmak, gelişen teknolojiyi takip edip hayata geçirmek; mevcut şartları insana, çevreye ve sokak hayvanlarına duyarlı bir anlayışla vatandaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak düzeye getirmek için sürekli geliştirmek, iyileştirmek ve bunu yaparken de hizmet kalitesinden ödün vermemektir. "