ÇALIŞMALARIMIZ

BELEDİYE PERSONELİNE İLAÇLAMA EĞİTİMİ

Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ve Biotek Firması ile ortaklaşa yürütülen çalışma sonucu ilaçlama personeline fiziksel, kimyasal, biyolojik ve kültürel eğitim verildi.

ÇOCUKLAR DOĞAL YAŞAM MERKEZİ'Nİ ÇOK SEVDİ

Tepebaşı Belediyesi Doğal Yaşam Merkezi, çocuklara yönelik çalışmaları ile fark yaratmaya devam ediyor.

HAYVANSEVERLER SOKAK HAYVANLARINA SAHİP ÇIKIYOR

Tepebaşı Belediyesi halk sağlığı açısından büyük önem taşıyan sokak hayvanları konusunda önemli çalışmalara imza atıyor. Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Doğal Yaşam Merkezi’nde düzenli olarak yapılan kısırlaştırma ve sahiplendirme çalışmaları ile soka

SOKAK HAYVANLARINA ANLAMLI DESTEK

Eskişehir Kent Konseyi ve Tepebaşı Belediyesi Sokak hayvanları konusunda anlamlı bir iş birliğine imza attı. Üç farklı mahalle muhtarlığının bulunduğu alanlara yerleştirilen beş köpek kulübesi sokak hayvanlarının soğuktan ve sıcaktan korunmalarına yardımc

VETERİNER İŞLERİNDEN LARVAYLA ETKİN MÜCADELE

Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, larvasit çalışmalarını tüm bölgede sürdürüyor. Ekipler, larva ile mücadelede önemli adımlar atıyor.

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN HAYVAN SEVGİSİ

Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Özel Fidanlar Anaokulu’nu ziyaret ederek, çocuklara hayvan sevgisini aşılamak amacıyla bir etkinlik gerçekleştirdi.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

MİSYONUMUZ

"Sağlıklı Toplum ve Sağlıklı Çevre" hedefimize ulaşmak için insana, çevreye ve sokak hayvanlarına duyarlı bir biçimde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Vatandaşlarımızın beklentilerini karşılayabilmek üzere, modern yöntem ve uygulamalarla hizmet veriyoruz. Yasalarla bize verilen yetkiler çerçeve-sinde sokak hayvanlarından insanlara geçebilecek hastalıklarının önlenmesi amacıyla sokak hayvan-larının rehabilitasyonunu sağlıyoruz. "

VİZYONUMUZ

"Amacımız; yeterli teknik donanım ve eğitimli personel desteğiyle sağlayacağımız hizmetlerin kali-tesini artırmak, gelişen teknolojiyi takip edip hayata geçirmek; mevcut şartları insana, çevreye ve sokak hayvanlarına duyarlı bir anlayışla vatandaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak düzeye getirmek için sürekli geliştirmek, iyileştirmek ve bunu yaparken de hizmet kalitesinden ödün vermemektir. "