ÇALIŞMALARIMIZ

DOĞAL YAŞAM MERKEZİ PROJELERE KONU OLUYOR

Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Doğal Yaşam Merkezi, Gelişim Koleji’nden gelen öğrencileri ağırladı.

VETERİNER İŞLER PERSONELİNE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ

Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü personeli hizmet içi eğitimlerine devam ediyor.

HAYVAN SEVGİSİ ENGEL TANIMIYOR

Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü personeli, Özel Görsem Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki engelli bireyleri ziyaret etti.

SOKAK HAYVANLARI UNUTULMUYOR

Tepebaşı Belediyesi, kış şartlarında sokak hayvanlarını unutmuyor. Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler kışın sokak hayvanlarının yaşamlarını sürdürebilmesi için yemek artıkları, kuru yem ile protein ve enerji değeri yüksek mama

ÇOCUKLARA HAYVAN SEVGİSİ AŞILANIYOR

Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, hayvan sevgisini çocuklara yaşatabilmek için yürüttüğü eğitim ve bilgilendirme çalışmalarına Adnan Menderes Anaokulu ile devam etti.

SAHİPLENDİRMEDE BÜYÜK BAŞARI

Veteriner İşleri Müdürlüğü, 2016 yılı içinde sahiplendirdiği 1200 sokak hayvanı ile bu alandaki öncülüğünü sürdürüyor.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

MİSYONUMUZ

"Sağlıklı Toplum ve Sağlıklı Çevre" hedefimize ulaşmak için insana, çevreye ve sokak hayvanlarına duyarlı bir biçimde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Vatandaşlarımızın beklentilerini karşılayabilmek üzere, modern yöntem ve uygulamalarla hizmet veriyoruz. Yasalarla bize verilen yetkiler çerçeve-sinde sokak hayvanlarından insanlara geçebilecek hastalıklarının önlenmesi amacıyla sokak hayvan-larının rehabilitasyonunu sağlıyoruz. "

VİZYONUMUZ

"Amacımız; yeterli teknik donanım ve eğitimli personel desteğiyle sağlayacağımız hizmetlerin kali-tesini artırmak, gelişen teknolojiyi takip edip hayata geçirmek; mevcut şartları insana, çevreye ve sokak hayvanlarına duyarlı bir anlayışla vatandaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak düzeye getirmek için sürekli geliştirmek, iyileştirmek ve bunu yaparken de hizmet kalitesinden ödün vermemektir. "